poniedziałek, 27 stycznia 2014

Ciepło, nastrojowo i przytulnie, czyli wybieramy kominek

Ciepło, przytulnie, nastrojowo i klimatycznie, słysząc takie słowa przychodzi nam na myśl kominek, który jest synonimem cudownej, rodzinnej atmosfery. Jednak, co możemy zrobić, jeśli nie możemy sobie na niego pozwolić, gdyż mieszkamy w bloku :( My również borykałyśmy się z tym problemem przy okazji wykańczania naszego nowego lokalu :) Od początku, kiedy tylko powstał nasz sklep, marzyłyśmy o kominku. Niestety, nie mogłyśmy sobie na niego pozwolić z racji miejsca, którego było jak na lekarstwo. Teraz w końcu niemożliwe stało się możliwe :) Oczywiście ze względów technicznych pozostaje nam atrapa lub biokominek. Powiem Wam, że początkowo myślałyśmy o atrapie. Nasza koleżanka ma taką w swoim mieszkaniu i zaufajcie mi, wygląda cudnie i mimo, że nie ma paleniska, to dzięki pięknie zaaranżowanym świecom i lampionom (głównie ze Sweet Living) daje ciepło i tworzy klimat. Z resztą sami zobaczcie jak pięknie wygląda. 


Remont trwał jednak "chwilę" i w tak zwanym międzyczasie wpadłyśmy na kilka artykułów na temat biokominków i pomyślałyśmy, że może, to jest dla nas rozwiązanie. Zaczęłyśmy temat wśród znajomych i naszych klientów i okazało się, że biokominki są bardzo popularne. Bo z drugiej strony czemu nie? Wprawdzwie nie słyszymy dźwięku trzaskanego drewna i brakuje prawdziwego zapachu spalenizny, ale mamy widok ognia i kominkowy klimat, który robi wrażenie. Postanowiłyśmy wprowadzić biokominki do naszej oferty. Jest to bowiem świetny dodatek do stworzenia cudownego nastroju w naszym domu.

decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
To jest ten, który wybrałyśmy na ekspozycję, jak Wam się podoba?
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
decoratorniatv.pl
Koniecznie dajcie znać, jakie jest Wasze zdanie na ten temat :)

4 komentarze:

 1. Pewnie, że biokominki są świetnym rozwiązaniem w przypadku mieszkań!
  Zastanawia mnie tylko, czy na pewno zdjęcia zostały poprawnie podpisane? część z nich na pewno pochodzi z programu Dekoratornia, a adres ich strony jest nieco inny

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak oczywiście, ma Pani rację, "czeski błąd", za który przepraszamy twórców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak mi się akurat rzuciło w oczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie widzialam tylu fajnych kominkow, dzieki za inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń