poniedziałek, 9 września 2013

Bieżnik z tapety, czyli oryginalny pomysł na wystrój stołu

Pamiętacie bieżniki, czy jak kto woli runnery? Ten niewielki kawałek materiału w mig odmieniał nasze stoły i wnętrza..stanowił świetną alternatywę dla tradycyjnych obrusów, a jednocześnie nie zakrywał naszych pięknych stołowych blatów :) Dziś moje drogie krótko i na temat - chcemy Wam pokazać jak możecie stworzyć orygianlny bieżnik z ......TAPETY! Zaskoczone? My też byłyśmy zdziwione, do momentu kiedy nie wypróbowałyśmy :) Do wykonania takiego "tapetowego" runnera będzie nam potrzebna miarka, nożyczki i oczywiście tapeta! 


Pierwszym krokiem jest wybór koloru oraz motywu, ale ten etap należy chyba do najprzyjemniejszej części całego przedsięwzięcia ;) 

pinterest.com
Nie musicie martwić się już o szczególną oprawę małej czarnej z przyjaciółkami czy urodzinowego przyjęcia Waszych pociech. Tapeto-bieżnik w fantazyjne motywy będzie stanowił oryginalny wystrój naszego stołu. 

pinterest.com
Po dokonaniu wyboru tapety, należy zmierzyć długość stołu i do jego wymiarów dostosować długość bieżnika, pamiętając, że po każdej stronie zostawiamy m.in 20 cm tzw. zwisu :) Na efekty Waszej pracy nie musicie długo czekać :)

pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com

 I jak kochane zaskoczone efektami?

2 komentarze:

  1. Właśnie jestem po remoncie i został mi spory kawałek tapety :) niestety nie mogę go już zwrócić i chętnie go wykorzystam jako bieżnik!

    Pomysł - naprawdę rewelacja!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł! Najbardziej podoba mi się ten biało - granatowy :)

    OdpowiedzUsuń