środa, 22 maja 2013

Rowerowa wycieczka za miasto, czyli piknikowe inspiracje


    Do upragnionego weekendu pozostały niespełna 3 dni :) Jakie macie plany? Grill, ogródkowe plotki z przyjaciółka czy może rowerowa wyprawa za miasto? My wybrałyśmy tę ostatnią opcję z przerwą na piknik na łonie natury.

houzz.com
houzz.com
Nie macie roweru? To nie problem zajrzyjcie na stronę www.veturilo.com, ten warszawski system wypożyczania jednośladów działa działa naprawdę świetnie! Radość z jazdy gwarantowana, a na dodatek każdy z rowerów wyposażony jest w koszyczek, do którego zmieszczą się nie tylko drobiazgi ale nawet pokaźnych rozmiarów prowiant na rowerową wycieczkę. 

houzz.com
Jak wiadomo świeże powietrze i ruch działają na nasz apetyt, nawet niejadki skuszą się zapewne na małe „co nieco” podczas wycieczki. Tak więc, odpowiedni ekwipunek to podstawa udanej wyprawy! Macie jeszcze trochę czasu, żeby się przygotować. Stworzyłyśmy mały piknikowy niezbędnik, który przyda się każdym rowerowym globtroterom.

houzz.com
Jak zwykle z pomocą przychodzi Riviera Maison, która stworzyła całą serię piknikowych gadżetów. Wśród jej asortymentu znajdziecie m.in. termiczne torby, termosy, a nawet specjalne kosze piknikowe zawierające sztućce, talerze i szklanki. Absolutnym hitem są naczynia wykonane z plastiku, dzięki którym nie będziecie się musiały martwić o talerze z Waszej ulubionej zastawy stołowej ;)


Co jeszcze ( oczywiście oprócz dobrego humoru) zabrać ze sobą na piknik? Podstawowym elementem jest oczywiście koc, bez którego nasze leżakowanie na trawie mogłoby zostać zakłócone przez różnego rodzaju owady czy mrówki ;) Jeśli macie miejsce zabierzcie także poduchy, na pewno przydadzą się podczas błogiego odpoczynku na na świeżym powietrzu.

houzz.com


Dla amatorów wieczornych wypraw rowerowych proponujemy małe latarenki i lampiony, które nie tylko odstraszą uciążliwe komary ale przede wszystkim zamienią nasz skromny piknik w odświętną kolację przy świecach.

houzz.com
houzz.comJeśli nie macie czasu na wycieczki za miasto, mały piknik możecie urządzić także w parku czy przydomowym ogródku.houzz.com
houzz.com
houzz.com
houzz.com
Pamiętajcie, żeby oprócz niezbędnego wyposażenia zabrać ze sobą, duża dawkę humoru :) Życzymy udanej wyprawy i smacznego pikniku :)  

4 komentarze: