czwartek, 11 lipca 2013

Czapki z głów!...kapelusz włóż:)

     Od dawien dawna kapelusz był częścią ubioru, którego zadaniem była ochrona przed słońcem bądź zimnem. W praktyce jednak to przede wszystkim ozdoba, stawiana na równi z biżuterią. Przez lata ulegał wielu zmianom kształtu, formy i materiału, z którego był wykonywany. Oprócz wieloletniej funkcji ochronnej stanowił o statusie społecznym czy przekonaniach politycznych jego właściciela. Zarezerwowany był dla eleganckich Pań i szarmanckich mężczyzn.
       Dziś kapelusz to wizytówka, wyróżnik z tłumu. Mogą, a nawet muszą nosić go wszyscy:). Tego lata najmodniejsze będą te w męskim stylu. Szczególnie te przypominające klasyczną fedorę.
Słomkowy kapelusz to idealne rozwiązanie na plażę, ale okazuje się że nie tylko! W tym sezonie to jeden z najważniejszych elementów miejskiego stroju!

hm.com

Nakrycie głowy z małym rondem i tasiemką to strzał w dziesiątkę!Jeśli chcemy jednak być nadal do bólu kobiece koniecznie musimy rozpuścić włosy.Oprócz sexapilu powieje romantyzmem:)! Zobaczcie, jak robią to gwiazdy:

Oczywiście nie powiedziane jest, że nosimy tylko taki rodzaj. Dzisiejsze kapelusze to mieszanka wyobraźni i pomysłowości projektantów, którzy inspirują się nakryciami głowy z przed lat. Jedno jest pewne, kapelusz zawsze był i będzie idealnym wykończeniem każdego stroju.
 W naszych sklepach dostępnych jest ich mnóstwo, w różnych kształtach, kolorach i materiałach. Każda z nas znajdzie na pewno kapelusz stworzony dla niej. My już je mamy!:) Przejrzyjcie kilka naszych propozycji i zbierajcie się na zakupy:)


                          
 Jako wielbicielki mody, ale i ogromne miłośniczki wnętrz nie mogłybyśmy zakończyć tematu kapelusza jedynie jako ozdoba naszej głowy. Zobaczcie jak ten typ nakrycia uroczo "opanowuje" przestrzenie i inspiruje do nowych to pomysłów:) Wykorzystanie go we wnętrzu łączy przyjemne z pożytecznym: jednocześnie stanowiąc świetną ozdobę naszych pomieszczeń rewelacyjnie znajduje swoje miejsce do przechowywania.
Najprostszym rozwiązaniem jest wieszanie ich na ścianie czy wieszaku w przedpokoju:

houzz.com
houzz.com
Równie ciekawym pomysłem jest osadzanie ich na ozdobnych stojakach czy figurkach:

houzz.com

A dla szczęściarek, mających trochę więcej miejsca, proponujemy ozdobne przyciągające wzrok pudełka:

houzz.com

houzz.com
 A na deser absolutny kapeluszowy hit...

houzz.com
...prawda, że pomysłowy?!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz