piątek, 12 kwietnia 2013

Biznes w kobiecym stylu, gabinet na miarę naszych potrzeb

 Dzisiaj postanowiłyśmy zająć się naszym miejscem do pracy. My kobiety, lubimy kiedy wszystko jest na swoim miejscu a wkoło panuje porządek, ale marzymy o czymś więcej niż tylko uporządkowane biurko..... i to nie muszą być tylko marzenia. Dziś chcemy pokazać Wam, nie tylko piękne gabinety w stylu glamour ale także małe, domowe kąciki do pracy a przy okazji trochę pomóc w ich urządzeniu. Zobaczcie i oceńcie sami.... 

houzz.com
Gabinet w kobiecym wydaniu, czyli kolorystyka
Jak wiadomo współczesna kobieta potrzebuje wolności, przestrzeni i najlepiej dużej powierzchni, żeby nie czuła się ograniczona ;) ;) ;)
Pomieszczenie, w którym pracuje powinno być zatem dostosowane do jej, indywidualnego charakteru i osobowości. Rozpoczynając aranżacje gabinetu, przede wszystkim powinniśmy skupić się na jego kolorystyce. Aby zaznaczyć swoje terytorium, postawmy na prawdziwie kobiece barwy (niekoniecznie cukierkowe róże czy pastele) Może połączenie odcieni niebieskiego, szarości i bieli? Dla odważniejszych proponujemy akcenty w kolorach fuksji, amarantu czy limonki. 

tumblr.com
houzz.com
Biurko - nasze miejsce pracy
To najważniejszy element tego wnętrza. Przy nim, musimy czuć się naprawdę kobieco, dlatego też coraz częściej zamiast typowego biurka z szufladami i półkami wybieramy zgrabne konsolki. Dzięki nim, nasz gabinet nabiera kobiecej gracji a praca staje się prawdziwą ucztą dla zmysłów :)

tumblr.com

houzz.com

houzz.com

houzz.com
Jeśli jednak Wasze wnętrza nie są tak przestronne a Wasze portfele tak zasobne, by za jednym zamachem urządzać cały gabinet możecie spróbować wydzielić strefę do pracy np. w salonie czy sypialni. Świetnym rozwiązaniem będzie zagospodarowanie narożnego kąta.

tumblr.com

tumblr.com

houzz.com
Czas na dodatki!
Przecież diabeł tkwi w szczegółach. W zależności od wybranej przez Was kolorystyki, powinny to być kontrastowe wazony, ramki czy zasłony. Elementem obowiązkowym, którego nie powinno zabraknąć w naszej kobiecej oazie, to kwiaty. Ich zapach i kolor doda energii do pracy każdego dnia!

houzz.com


To jak, gotowe na zmiany?

1 komentarz: