piątek, 26 kwietnia 2013

Sportowy luz - miejski look na majówkę

  Już od dawna sportowe ciuchy przestały kojarzyć się wyłącznie z uprawianiem sportu. Dziś możemy nosić je przez cały dzień, na rower, spacer czy prywatkę! Teraz, gdy zbliża się wyczekiwany przez wszystkich długi wypoczynek - majówka, wykorzystajmy obecne trendy modowe i pobawmy się sportowymi stylizacjami. 
  W tym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się luźne t-shirty, dzianinowe dresy czy bluzy oraz kurtki oversize. Łączone z wysokimi butami, czy ozdobną biżuterią tworzą stylowy street style, który kochają gwiazdy, takie jak np. Rihana czy Patrycja Kazadi. Ich zabawa stylem i odważne połączenia, nastroiły nas do zakupów, których efektem są stworzone przez nas stylizacje. Zobaczcie!
  Musimy pamiętać, że ten rok to dodatkowo rok kolorów. Zdecydowane, przyciągające wzrok barwy to hit tego sezonu. Ubrania w różnych odcieniach tęczy sprawiają, że nawet najprostsza stylizacja nabiera charakteru a my czujemy się świeżo i przepełnione pozytywną energią. Wielu projektantów jest tego samego zdania. Odważne zestawianie kolorów i łączenie typowo sportowych materiałów, takich jak kresz z delikatną dzianiną, tworzą zgrany duet. Rewelacyjnie przygotowana kolekcja słynnej projektantki - Donny Karan, świetnie to odzwierciedla. Jej wyczucie smaku i pomysłowość, zainspirowały nas do wyszukania ekstra ciuchów w polskich sklepach.Dla miłośniczek klasycznych i stonowanych ubiorów mamy również rozwiązanie. Wystarczy drobny sportowy dodatek do Twojej stylizacji - np. czapka z daszkiem - a Twój styl nabierze luzu. 

Nie czekajcie i kompletujcie swoje zestawy.....majówka zbliża się już wielkimi krokami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz