czwartek, 4 kwietnia 2013

Przedpokój w różnych odsłonach


   Ostatnio nasza koleżanka urządzała sobie przedpokój i jednogłośnie stwierdziłyśmy, że jego aranżacja sprawia sporo trudności. Przewertowałyśmy stosy gazet i stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania i dzisiaj chciałybyśmy się  z Wami podzielić różnymi pomysłami. Naszym priorytetem było to, aby przede wszystkim  łączył on w sobie cechy niebanalnego stylu i funkcjonalności :)

Z doświadczenia wiemy, że dużą popularnością cieszą się kompleksowe zabudowy, wykonywane na wymiar  lub też gotowy produkt, łączące w sobie kilka niezbędnych w przedpokoju elementów takich jak lustro, wieszak oraz półki. W zależności od stylu wnętrza możemy poeksperymentować z kolorystyką i elementami jego wykończenia tak, aby stał się dopełnieniem całego domu.
                        muratordom.pl                                               houzz.com                                                                       pinterest.com  


houzz.com

houzz.com
houzz.com
Dla tych, którzy trzymają ubrania i buty w zamkniętych szafach, rozwiązaniem, które będzie idealną zapowiedzią stylowego wnętrza jest konsolka. Zadbajmy o to, by znalazły się w niej szufladki, które mogą być miejscem przechowywania niezbędnych drobiazgów np. kluczy. Do tego ładne lustro i lampka a Wasz przedpokój będzie piękną wizytówką mieszkania.

houzz.com

                                   houzz.com

Jeśli masz mały metraż, spróbuj zaskoczyć swoją rodzinę i znajomych nietuzinkowym wieszakiem. Przy odrobinie cierpliwości możemy go wykonać sami ( wystarczy trochę farby i dobry pędzel). Wolicie łatwiejsze rozwiązanie – poszperajcie w internecie a na pewno znajdziecie gotowy szablon w postaci naklejki. Do obydwu wersji wystarczy kilka metalowych haczyków ( do kupienia w sklepach budowlanych) i efekt murowany. Nasza ściana staje się nie tylko dziełem sztuki, ale również funkcjonalnym gadżetem. Zawsze też możemy poszperać w ofertach różnych sklepów, które oferują gotowy dizajnerski produkt.


muratordom.pl
muratordom.pl

muratordom.pl

A tu rozwiązania naszej niezawodnej Riviery Maison :I jeszcze fajny gadżet na klucze, sprawdzi się w każdym przedpokojuWartością dodaną do Waszego stylowego przedpokoju mogą być niebanalnie wykończone drzwi wejściowe. Dzięki łatwo dostępnym materiałom takim jak naklejki czy tapety, szybko zmienisz ten kawałek przestrzeni


Mamy nadzieję, że zainspirowałyśmy Was i pomogłyśmy w podjęciu decyzji :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz