poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Patery i etażery w nowym wydaniu

    Kochane, dziś postanowiłyśmy pokazać Wam kilka pomysłów na aranżacje pater i etażer. Powiem szczerze, iż odkąd prowadzimy sklep, nie możemy oprzeć się pięknym naczyniom i oczywiście zabieramy je do domu. No i super, przyszli do nas znajomi, pięknie wyglądały na nich nasze muffinki, ale co dalej? Niestety są to duże przedmiotu a miejsca w szafkach ciągle za mało. 
Co robić? - często zadajecie sobie to pytanie? My już nie!

Dzisiaj pokażemy Wam, jak wykorzystać patery, aby nie trzeba było szukać dla nich miejsca w szafkach i by były zarówno funkcjonalnym jak i ozdobnym gadżetem :) 

ARANŻACJA 1 

Na początek etażera w roli szafki kuchennej. Zobaczcie jak oryginalnie może wyglądać na blacie półka w wersji glamour. Nieważne, czy Wasza etażera jest dwu lub trzypiętrowa, możemy pięknie wyeksponować produkty niezbędne podczas każdego śniadania np. dżem, solniczkę, pieprzniczkę, maselniczkę oraz kawę i herbatę. 


ARANŻACJA 2


Łazienka nasze kobiece królestwo i domowe Spa, a także miejsce relaksu gdzie niebanalne znaczenie odgrywa walor estetyczny. Ustawiając paterę właśnie w tym miejscu, uzyskamy niesamowity element dekoracyjny i świetny stojak na nasze skarby. Perfumy, kremy czy lakiery do paznokci, wreszcie znajdą swoje stałe miejsce "zamieszkania", a my nie będziemy musiały biegać w pośpiechu w poszukiwaniu naszej ulubionej szminki :)ARANŻACJA 3
A teraz kochane, czas na znany wszystkim element dekoracyjny, czyli świeczki - zachwycają swa barwą, kształtem i zapachem, a magia ich uroku jest uwielbiana przez każdego. Patera może być pięknym miejscem, gdzie możemy je wyeksponować.
Na stole patery możecie wykorzystać nie tylko serwując domowe wypieki czy inne pyszności, spróbujcie wykonać z nich nietuzinkową dekorację, która sama w sobie będzie stanowić dzieło sztuki (a co najważniejsze, Wasi goście oniemieją z zachwytu).Oto kilka stołowych aranżacji pater:
Możliwości na wykorzystanie pater jako elementów dekoracyjnych w salonie, sypialni czy łazience jest naprawdę mnóstwo. Mamy nadzieję, że zaraziłyśmy Was manią eksperymentowania :) Jeśli uda Wam się zrobić kilka fajnych aranżacji, podzielcie się z nami zdjęciami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz